calvin-klein-boxeralsó
August 5, 2022, 6:42 pm

Dr Petróczi Ottó Nőgyógyász Nyíregyháza

Debreczeni Zita csodás fotót tett közzé közösségi oldalán. Anyukaként szexibb mint valaha. Debreczeni Zita mindig híres volt tökéletes, karcsú alakjáról. A lombik miatti hormonkezelés és a szülés azonban az ő testén is meglátszik. Bár sokak szerint asszonyos lett és meghízott, szerintünk pedig szexibb és nőiesebb mint valaha. Debreczeni Zita Forrás: Debreczeni Zita Egy gyönyörű bejegyzéssel vágott vissza azoknak, akik bírálták őt. Nekem ez volt az "ára" és ma is újra végigcsinálnám, mert egy tündéri kisfiú anyukája lehetek aki bearanyozza a napjaimat és feledtet minden rosszat ami történt... - írta kommentben Zita. A fotót Zita Instagram oldalán nézhetitek meg.

Ez ma nem volt, 3:2-es vereséggel távoztunk és értékes tapasztalatokkal. " Tajti András edző 🟢 Balatonfüredi USC – Viadukt SE U-14 bajnoki mérkőzés 2:1 2022. csütörtök, 17:00 Balatonfüredi FC Sporttelep Kezdő összeállítás: Major T. – Kuti L., Hajagos P., Bangó-Fi K., Márkus Sz. – Petróczi D., Ferkócza B., Szlávik B. – Lengyel M., Molnár K., Nádházi S. 🔁 Cserék: Geréd-Király I., Grozli Á., Hancz J., Oszlár Zs. ⚽️ Gólszerző: Grozli Áron. 💬 "Nagyon jó tempójú összecsapást játszott ma a csapat, egy jó erőkből álló Balatonfüredi alakulat ellen. A mérkőzés elején kissé idegesen, sok hibával játszottunk, nem találtuk a ritmusunkat, kapkodva építettük támadásainkat. Többet birtokoltuk a labdát, próbáltuk irányítani a találkozót, de igazán helyzetekig nem jutottunk el. Ellenben a hazai csapat, akik egy szép támadás végén, és a félidő végén egy pontrúgás után 2 gólos vezetésre tettek szert. A félidőben sikerült rendezni a sorokat, és gyorsan szépítettünk. Az egyenlítő gólhoz is közel álltunk, de nem sikerült feltörni a nagyon szervezetten védekező füredi reteszt.